+48 516 508 725   +48 693 662 038

kontakt@foto-party24.pl

Copyright © 2016-2022 Foto-Party24.pl (StrefaAtrakcji.pl)

POZNAJ NAS BLIŻEJ W SIECI

Poznaj nas bliżej

Akcesoria dodatkowe

Dodatki drewniane

Dmuchańce

Dekoracje z kwiatów

Napis LOVE i Serce LED

Fotobudka

Naszą misją jest zapewnienie wszystkim Klientom i instytucjom wysokiej jakości usług oraz dostępu do jak najszerszej oferty z branży ślubnej i rozrywkowej gwarantując przy tym korzystne ceny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Partnerów stale rozwijamy ofertę usług również w nowych kategoriach. Dzięki bliskiej współpracy z naszymi Klientami, projekty są indywidualne a pomysły niestandardowe.

Dmuchany plac zabaw Tor przeszkód oferuje dzieciom:

  • tunele wejściowe
  • zjeżdżalnię
  • skakanie

  • hopki do omijania

  • możliwość rywalizacji

 

  • Dmuchaniec posiada aktualne orzeczenie techniczne DTR oraz atest
  • Wymiary 8 x 3 x 3 m

Organizujesz urodziny dla swojego Dziecka? A może chcesz spędzić czas w gronie rodziny / znajomych? Dzięki nam, w końcu jest to możliwe! 

Plac zabaw Tor przeszkód jest kolorowym i zarazem profesjonalnym dmuchańcem dostępnym w naszej ofercie. Piękna grafika utrzymana w klimacie ZOO powoduje, że dzieci bardzo chętnie z niego korzystają. Jego szerokość to tylko 3m, dzięki czemu można go rozłożyć na mniejszych placach.

Nasi specjaliści profesjonalnie rozkładają zabawkę w ustalonym miejscu zawsze pamiętając o odpowiednim jej zabezpieczeniu poprzez przykotwienie i zawiązanie grubymi linami. Jest to bardzo ważne aby w przypadku podmuchów wiatru dmuchaniec był stabilny.

Opis dmuchańca

Galeria

Dmuchaniec Tor przeszkód

Zbudowany jest z wytrzymałego materiału, dzięki czemu na samym dmuchańcu może przebywać do ośmiorga dzieci.

 

Uwaga:

W trakcie użytkowania dmuchawa musi pracować cały czas - zamek pozostaje nadmuchany dzięki ciągłemu przepływowi powietrza.

Cennik

750 zł

650 zł

550 zł

Cena

5h

4h

3h

Ilość godzin